IV STRATEGIA ROZWOJU

Począwszy od 2022 r. celem Emitenta jest przeznaczenie do sprzedaży jednego tytułu komputerowego rocznie. Specjalizując się w tematyce drugowojennej, Spółka, po raz kolejny, pragnie dostarczyć symulator najwyższej jakości na miarę U-Boot: The Board Game, który został ogłoszony grą wojenną roku 2020, zwyciężając ponadto w ośmiu kategoriach z ośmiu nominacji. Głównym projektem Spółki jest gra Destroyer: The U-Boat Hunter, ponadto w produkcji znajduje się American Commando, a gra Sherman Commander kończy fazę koncepcyjną.

Celem Spółki jest:
1. Dominacja w regionie
2. Dywersyfikacja projektów
3. Inwestycje w nowe technologie
4. Współpraca z najlepszymi specjalistami tematycznymi
5. Rozbudowa profesjonalnego zespołu

1. Dominacja w regionie
Jednym z założeń Spółki jest osiągnięcie pozycji największego studia gier komputerowych na terenie Śląska. Doświadczenie Emitenta, jego stały rozwój i pozyskiwanie najlepszych specjalistów z dziedziny game developmentu, pozwala wierzyć Spółce, iż niniejszy cel jest „w zasięgu ręki” Emitenta. Kolejnym krokiem Iron Wolf Studio S.A. jest zdobycie statusu jednej z najbardziej cenionych spółek gamingowych na świecie, specjalizujących się w symulatorach drugowojennych.

2. Dywersyfikacja projektów
Iron Wolf Studio S.A. specjalizuje się w produkcji gier z okresu II-ej wojny światowej, ale nie zamyka się na inne, odważne i innowacyjne projekty. W ramach dywersyfikacji portfolio Spółka zajmuje się produkcją kilku tytułów gier komputerowych jednocześnie, a także rozważa projektowanie kolejnych autorskich gier planszowych, w których posiada już doświadczenie. Gra planszowa U-Boot: The Board Game została ogłoszona grą wojenną roku 2020, zwyciężając ponadto w ośmiu kategoriach z ośmiu nominacji.

3. Inwestycja w nowe technologie
W 2020 r. Emitent nabył od firmy Xsens i Faceware jeden z najnowszych i najbardziej zaawansowanych MoCap’ów (ang. Motion Capute), tj. technologię, która umożliwia przechwycenie ruchów aktorów i przeniesienie ich do przestrzeni 3D. Tej wysokiej klasy akcesoria, wykorzystywane przez największe firmy gamingowe na świecie, pozwalają na niezwykłe efekty w zakresie animacji postaci i ich twarzy. Przedmiotowy sprzęt jest wykorzystywany przy produkcji wszystkich gier Spółki, tj. Destroyer: The U-Boat Hunter, American Commando i Sherman Commander, szczególnie w kontekście rozbudowanych elementów fabularnych. Niektóre z filmów Marvela również wykorzystywały niniejszy MoCap.

4. Współpraca z najlepszymi specjalistami tematycznymi
Iron Wolf Studio S.A. bardzo poważnie podchodzi do szeroko pojętego aspektu historycznego, militarnego i technologicznego swoich produkcji. Dlatego, do pracy nad grą Destroyer: The U-Boat Hunter, Spółka zatrudniła wysokiej klasy amerykańskich specjalistów: Barrego Witte’a – byłego wojskowego, kapitana, a także Tima NesSmith’a supervisora okrętu USS KIDD (destroyer typu Fletcher), zacumowanego na rzece Missisipi w Baton Rouge, będącego główną atrakcją USS KIDD Veterans Museum. Pierwszy specjalista z wyżej wymienionych pomaga naszemu głównemu designerowi w m.in. odtworzeniu działania skomplikowanego oprzyrządowania wojskowego, takiego jak sonar czy TRR (ang. Tactical Range Recorder), drugi natomiast odpowiedzialny jest za proofread (weryfikację oraz ewentualną korektę) scenariusza do gry, kontaktując się z weteranami drugowojennymi, by jak najdokładniej oddać klimat tamtego okresu.

5. Rozbudowa profesjonalnego zespołu
Celem Spółki jest stały rozwój, dlatego bez przerwy trwa rekrutacja ambitnych i wartościowych pracowników, z których tworzone są nowe zespoły Emitenta. Aktualnie formowany jest trzeci zespół deweloperski do pracy nad najnowszymi grami Iron Wolf Studio S.A.

Nowe wyzwania
Po zakończeniu prac nad grą Destroyer: The U-Boat Hunter Spółka rozważa rozwój tego tytułu i stworzenie na jego podstawie gry multiplayer – U-Boats vs Destroyers. Byłaby to pierwsza gra multiplayer Spółki.

Korzystanie z potencjału Grupy Kapitałowej PlayWay
Emitent jest częścią Grupy Kapitałowej PlayWay i wykorzystuje ten fakt w wielu aspektach swojej działalności. Spółka podjęła szereg działań, które pomagają nie tylko w cross promocji (współpraca z m.in. z DeGenerals S.A., Live Motion Games S.A., Woodland S.A., CreativeForge Games S.A. czy Mad Mind Studio S.A.), ale również w produkcji niektórych assetów gier (współpraca z m.in. Pyramid Games S.A.). Ponadto Spółka uczestniczy w wymianie wartościowych informacji, doświadczeń, dobrych praktyk biznesowych oraz produkcyjnych. Powyższy fakt stanowi istotną przewagę konkurencyjną, która znacznie ułatwi Iron Wolf Studio S.A. realizację wymienionych celów.

Przyjęta strategia będzie realizowana przez Emitenta w latach 2023-2024. Spółka, w celu realizacji przyjętej strategii rozwoju, wykorzystuje środki wypracowane z działalności operacyjnej Emitenta, tj. środki ze sprzedaży gier oraz środki pozyskane od wydawców. Ponadto Zarząd Spółki nie wyklucza przeprowadzenia kolejnej emisji akcji w celu zwiększenia dynamiki rozwoju prowadzonej działalności.